Fotbalové zápasy zítra – Zítřejší utkání

Anglie - FA Cup
14:00Manchester City vs Manchester United
Arménie - Premier League
13:30Shirak vs Pyunik
13:30Noah vs West Armenia
Ázerbajdžán - Premyer Liqa
15:00Zira vs Səbail
15:00Neftchi Baku vs Sabah
15:00Sumqayit vs Qəbələ
Belgie - First Division A
18:30OH Leuven vs Westerlo
18:30Mechelen vs Standard Liège
18:30Gent vs Sint-Truiden
Bulharsko - First League
17:30Hebar 1918 vs Etar VT
17:30Lokomotiv Sofia 1929 vs Pirin Blagoevgrad
17:30Botev Vratsa vs Beroe
Černá Hora - First League
17:00Mornar vs Jezero
17:00Rudar vs Sutjeska
17:00Decic vs Arsenal Tivat
17:00Mladost DG vs Jedinstvo
17:00Petrovac vs Buducnost
Česká Republika - Czech Liga
16:00Bohemians 1905 vs Pardubice
16:00Jablonec vs Zlín
16:00Karviná vs České Budějovice
16:00Hradec Králové vs Teplice
Chorvatsko - 1. HNL
15:00Varaždin vs Osijek
17:10Lokomotiva Zagreb vs Hajduk Split
Chorvatsko - 2. HNL
12:50Šibenik vs Dubrava Zagreb
15:30Jarun vs Croatia Zmijavci
15:30Dugopolje vs Orijent 1919
Dánsko - Superliga
13:00Hvidovre vs Lyngby
13:00Randers vs Vejle
13:00Viborg vs OB
Finsko - Veikkausliiga
14:00HJK vs Ilves
Francie - Coupe de France
19:00Olympique Lyonnais vs PSG
Holandsko - Eredivisie
14:30Emmen vs NAC Breda
18:00Excelsior vs ADO Den Haag
Irsko - First Division
18:30Longford Town vs Cobh Ramblers
Island - Úrvalsdeild
16:00KR vs Vestri
17:00ÍA vs Víkingur Reykjavík
19:15Valur vs FH
Itálie - Serie B
18:30Cremonese vs Catanzaro
Itálie - Serie A
16:00Juventus vs Monza
18:45Milan vs Salernitana
Litva - A Lyga
13:00Hegelmann vs Džiugas Telšiai
16:00Panevezys vs Kauno Zalgiris
Lotyšsko - Virsliga
13:00Metta vs Grobiņas/LFS
15:00Tukums vs Rigas FS
Německo - DFB Pokal
18:00Kaiserslautern vs Bayer Leverkusen
Norsko - Eliteserien
16:00Fredrikstad vs Tromsø
Polsko - Ekstraklasa
15:30Jagiellonia Białystok vs Warta Poznań
15:30Lech Poznań vs Korona Kielce
15:30Legia Warsaw vs Zagłębie Lubin
15:30Pogon Szczecin vs Górnik Zabrze
15:30Puszcza Niepołomice vs Piast Gliwice
15:30Radomiak Radom vs Widzew Łódź
15:30Rakow Czestochowa vs Slask Wroclaw
15:30Ruch Chorzów vs Cracovia
15:30ŁKS Łódź vs Stal Mielec
Portugalsko - Primeira Liga
18:45Portimonense vs AVS
Řecko - Cup
17:30Panathinaikos vs Aris
Rusko - Premier League
13:30Zenit vs Rostov
13:30Krasnodar vs Dinamo Moscow
13:30Krylya Sovetov vs Nizhny Novgorod
13:30CSKA Moscow vs Ural
13:30Rubin Kazan vs Sochi
13:30Baltika vs Lokomotiv Moscow
13:30Fakel vs Akhmat Grozny
13:30Orenburg vs Spartak Moscow
Rusko - FNL
06:00Yenisey vs Tyumen
10:00Khimki vs Chernomorets
10:00Alaniya Vladikavkaz vs Dynamo Makhachkala
10:00Rodina Moskva vs Neftekhimik
10:00Shinnik vs Arsenal Tula
10:00Akron vs SKA Khabarovsk
10:00KAMAZ vs Sokol Saratov
10:00Volgar Astrakhan vs Kuban Krasnodar
10:00Leningradets vs Torpedo Moskva
Španělsko - Segunda B
17:00Deportivo La Coruña vs Real Unión
17:00Lugo vs Sabadell
17:00Osasuna II vs Real Sociedad B
17:00Cultural Leonesa vs Sestao River
17:00Ponferradina vs Teruel
17:00Celta de Vigo II vs Barcelona II
17:00Fuenlabrada vs Cornellà
17:00Unionistas de Salamanca vs Arenteiro
17:00Gimnàstic Tarragona vs Rayo Majadahonda
17:00Tarazona vs SD Logroñés
17:00Castellón vs Sanluqueño
17:00Alcoyano vs Intercity
17:00Atlético Madrid II vs Real Murcia
17:00Recreativo Huelva vs Ibiza
17:00Antequera vs UD Melilla
17:00Atlético Baleares vs Granada II
17:00Córdoba vs Algeciras
17:00Real Madrid II vs Malaga
17:00San Fernando CD vs Linares Deportivo
17:00Mérida vs Ceuta
Španělsko - La Liga
12:00Osasuna vs Villarreal
14:15Real Sociedad vs Atletico Madrid
16:30Almeria vs Cadiz
16:30Rayo Vallecano vs Athletic Club
19:00Real Madrid vs Real Betis
Srbsko - Super Liga
16:00Partizan vs Radnički Kragujevac
17:00Red Star Belgrade vs Cukaricki
17:00Vojvodina vs Mladost Lučani
Švédsko - Allsvenskan
14:00GAIS vs Häcken
15:30Mjällby vs Djurgården
Švýcarsko - Super League
18:30Lugano vs Servette
18:30St.Gallen vs Zürich
18:30Young Boys vs Winterthur
Turecko - Süper Lig
13:00Fatih Karagümrük vs Samsunspor
16:00Sivasspor vs Kayserispor
Ukrajina - Premier League
12:30Kryvbas KR vs Minai
12:30Obolon' Kyiv vs Oleksandria
12:30Chornomorets vs Dnipro-1
12:30Zorya vs Kolos Kovalivka
12:30Rukh Vynnyky vs Dinamo Kiev
12:30Polissya vs Shakhtar Donetsk
12:30Metalist 1925 Kharkiv vs Veres Rivne

Existuje spousta důvodů, proč sledovat fotbalová utkání pro zítřejší den. Nejen, že tam najdete nejnovější zápasy, ale navíc získáte přehled o novinkách a statistikách, které vám přináší SoccerStats 247. Najdete zde také pravděpodobné sestavy a datum a čas zápasu. Díky zítřejším fotbalovým utkáním budete vědět, které týmy proti sobě budou hrát příště. A sledovat zítřejší hru svého oblíbeného týmu nebo hráče může být pořádně vzrušující zážitek. Pokud nemáte čas si na zápas přímo zajít, vždycky můžete kontrolovat skóre onlin.

Vybírat můžete z celé řady utkání, ať už vás zajímají evropské hry nebo mezinárodní soutěže. Ve výše uvedeném seznamu si můžete prohlédnout rozpis zápasů, které se hrají zítra, 2024-5-25, a najít si mezi nimi ty nejlepší, na které se podíváte.