Fotbalové výsledky včera – včerejší fotbalová skóre

Česká Republika - Pohár
Pustá Polom1 - 5Bílovec
Evropa - Liga Mistrů
PAOK3 - 2Borac Banja Luka
Ludogorets2 - 0Dinamo Minsk
Celje1 - 1Slovan Bratislava
Finsko - Kakkonen
OTP0 - 4JBK
Švýcarsko - Super League
Servette3 - 1Young Boys

Pokud hledáte fotbalové výsledky ze včerejška, pak jste přišli na správné místo. Naše stránka umožňuje fanouškům vyhledat a zkontrolovat výsledky všech zápasů. Najdou zde vysoce kvalitní statistiky a během utkání i po jeho skončení mohou hru sledovat online, což je pro zapálené fanoušky ideální. Navíc je to skvělý způsob, jak mít přehled o všech událostech, které vás zajímají, a jak podle nich předvídat další vývoj.

Kromě této stránky můžete například použít SoccerStats 247, abyste zjistili skóre zápasů, které se odehrály včera. Je to web s online sportovními zprávami a najdete tam výsledky fotbalových utkání z celého světa. Stránky se aktualizují v reálném čase, takže budete moct sledovat skóre zápasů z Premier League, EFL Championship, Scottish Premiership a další. Nenajdete tu ovšem pouze fotbalové výsledky za včerejšek, prohlížet si můžete také skóre z jiných lig a soutěží. Pokud vás zajímají výsledky a statistiky jiných sportů, máme pro vás pár alternativních webů, na které se můžete podívat, například TennisStats247.com nebo BasketballStats247.com.

Česká Republika Soutěže

Czech LigaPohár

Návštěvou jednotlivých stránek českých soutěží uvedených v tabulce výše získáte přístup k obecným statistikám, které zahrnují i nejnovější fotbalové výsledky v příslušných turnajích. Tato sekce včerejších fotbalových výsledků (v estonštině eilsed jalgpallitulemused) bude obsahovat i výsledky z českých turnajů, pokud se nějaké zápasy hrály včera.