Chorvatsko - 2. HNL
CČ | Dugopolje | 0 - 0 | Dubrava Zagreb | |
CČ | Bijelo Brdo | 2 - 1 | Sesvete | |
Dánsko - 2nd Division
CČ | Fremad Amager | 1 - 3 | Middelfart | |
CČ | HIK | 4 - 2 | FA 2000 | |
CČ | Aarhus Fremad | 0 - 1 | Skive | |
CČ | Esbjerg | 4 - 2 | Roskilde | |
CČ | Thisted | 0 - 1 | Brabrand | |
CČ | AB | 2 - 3 | Nykøbing | |
Finsko - Suomen Cup
17:45 | LehPa | - | MP II | |
18:00 | KeuPa | - | Huima / Urho | |
18:10 | TPS O35 | - | KuuLa | |
18:10 | Valtti II | - | Atlantis / PM | |
18:30 | PuiU Helsinki | - | Valtti | |
Německo - Regionalliga
CČ | FSV Frankfurt | 3 - 1 | Koblenz | |
CČ | Astoria Walldorf | 2 - 0 | Homburg | |
CČ | Barockstadt Fulda-Lehn. | 2 - 3 | TSV Steinbach | |
CČ | Luckenwalde | 2 - 0 | BFC Dynamo | |
CČ | Rot-Weiß Erfurt | 1 - 1 | Greifswalder FC | |
CČ | Bayern München II | 2 - 0 | Schweinfurt | |
CČ | Weiche Flensburg | 2 - 2 | Drochtersen / Assel | |
CČ | Spelle-Venhaus | 0 - 2 | Eintracht Norderstedt | |
CČ | Rot-Weiß Oberhausen | 2 - 2 | Düren Merzenich | |
Německo - Oberliga
CČ | Atlas Delmenhorst | 1 - 0 | Schwarz-Weiß Rehden | |
Cancelled | Straelen | - | SC St. Tönis | |
CČ | Schermbeck | 2 - 3 | Vreden | |
CČ | Ennepetal | 2 - 3 | Finnentrop / Bamenohl | |
CČ | Westfalia Rhynern | 1 - 4 | Gievenbeck | |
CČ | Victoria Clarholz | 2 - 4 | Türkspor Dortmund | |
CČ | Bövinghausen | 3 - 2 | Eintracht Rheine | |
CČ | Eintracht Celle | 0 - 4 | Kickers Emden | |
CČ | Sportfreunde Lotte | 2 - 1 | ASC Dortmund | |
CČ | Niendorfer TSV | 1 - 2 | Sasel | |
CČ | Lupo-Martini | 3 - 1 | Schöningen | |
CČ | Mutschelbach | 2 - 2 | Nöttingen | |
CČ | Baunatal | 4 - 1 | Weidenhausen | |
CČ | Fernwald | 0 - 1 | Eintracht Stadtallendorf | |
CČ | Wormatia Worms | 3 - 1 | Quierschied | |
CČ | Bordesholm | 0 - 3 | Eichede | |
CČ | Neudrossenfeld | 2 - 0 | Jahn Regensburg II | |
CČ | Heimstetten | 3 - 2 | Ismaning | |
CČ | Vorsfelde | 1 - 0 | Germania Egestorf | |
CČ | Aumund-Vegesack | 5 - 1 | Woltmershausen | |
CČ | Victoria Hamburg | 0 - 1 | Buchholz | |
CČ | Harksheide | 2 - 2 | Türkiye Wilhelmsburg | |
CČ | Altona 93 | 6 - 1 | Concordia | |
CČ | HEBC | 2 - 0 | Paloma | |
CČ | Halstenbek-Rellingen | 7 - 0 | Düneberg | |
CČ | Rugenbergen | 2 - 4 | Süderelbe | |
CČ | Sportfreunde Siegen | 2 - 2 | Erkenschwick | |
CČ | Mülheimer | 3 - 2 | SF Baumberg | |
CČ | FC 1906 Erlensee | 1 - 4 | FC Gießen | |
CČ | Rot-Weiß Walldorf | 0 - 0 | Bayern Alzenau | |
CČ | Meerbusch | 0 - 1 | Büderich | |
CČ | Schwarz-Weiß Essen | 2 - 0 | Germania Ratingen | |
CČ | Hilden | 1 - 2 | SF Hamborn | |
CČ | Kirchheimer SC | 6 - 0 | 1860 München II | |
CČ | Union Nettetal | 3 - 1 | Uerdingen | |
CČ | Germania Teveren | 1 - 1 | Borussia Freialdenhoven | |
CČ | Arminia Ludwigshafen | 1 - 1 | Baumholder | |
CČ | ETSV Hamburg | 3 - 3 | Union Tornesch | |
Rumunsko - Liga II
CČ | Corvinul Hunedoara | 1 - 1 | AS FC Buzău | |
Španělsko - Tercera Division
CČ | Canillas | 1 - 2 | Leganés II | |
CČ | Huesca II | 0 - 0 | Borja | |
CČ | Calamocha | 0 - 0 | Binéfar | |
CČ | Beti Onak | 1 - 0 | Txantrea | |
CČ | Collerense | 0 - 2 | Poblense | |
CČ | Basconia | 1 - 1 | Durango | |
CČ | Conquense | 4 - 1 | San Clemente | |
CČ | Alesves | 2 - 2 | Ardoi | |
CČ | Ibiza Islas Pitiusas | 3 - 3 | Constància | |
CČ | Épila | 1 - 1 | Cuarte | |
CČ | Comillas | 0 - 2 | Arnedo | |
CČ | Trival Valderas | 0 - 0 | Las Rozas | |
CČ | Beasain | 1 - 1 | Touring | |
CČ | Portugalete | 3 - 1 | Padura | |
CČ | Villa | 1 - 1 | Solares | |
CČ | Cabecense | 1 - 0 | Pozoblanco | |
CČ | Atlético Espeleño | 1 - 0 | La Palma | |
CČ | Estradense | 2 - 1 | Pontevedra II | |
CČ | Polvorín | 4 - 2 | UD Ourense | |
CČ | Toledo | 3 - 2 | Calvo Sotelo | |
CČ | Cazalegas | 2 - 0 | La Solana | |
CČ | Celta de Vigo III | 3 - 3 | Atlético Arteixo | |
CČ | Rápido Bouzas | 1 - 2 | Viveiro | |
CČ | Binissalem | 1 - 2 | Portmany | |
CČ | Villarrubia | 1 - 0 | Socuéllamos | |
CČ | Robledo | 2 - 1 | Atlético Tomelloso | |
CČ | Azuqueca | 3 - 0 | Torrijos | |
CČ | Castuera | 3 - 1 | Calamonte | |
CČ | Quintana | 1 - 0 | Tarancón | |
CČ | Pozuelo Alarcón | 0 - 1 | Torrejón | |
CČ | Colonia Moscardó | 0 - 3 | Collado Villalba | |
CČ | Tedeón | 0 - 0 | Racing Rioja | |
CČ | Belchite 97 | 1 - 2 | Ejea | |
CČ | Arucas | 1 - 1 | Tenerife II | |
CČ | La Calzada | 0 - 1 | UD Logroñés II | |
11:00 | Oyonesa | - | Alberite | |
CČ | Gijón Industrial | 0 - 1 | Condal | |
CČ | Lealtad | 2 - 1 | Urraca | |
CČ | Berceo | 0 - 2 | Anguiano | |
CČ | River Ebro | 0 - 1 | Haro Deportivo | |
11:00 | Luarca | - | Colunga | |
11:00 | Calahorra II | - | Varea | |
CČ | Elche II | 3 - 0 | Villarreal III | |
CČ | Villaralbo | 1 - 2 | Burgos Promesas | |
CČ | Beti Kozkor | 1 - 0 | Bidezarra | |
CČ | Cartaya | 1 - 0 | Utrera | |
CČ | Silva | 0 - 2 | Bergantiños | |
CČ | Ceares | 0 - 1 | L'Entregu | |
CČ | Arroyo | 1 - 1 | Trujillo | |
CČ | Huétor Tájar | 0 - 0 | Polideportivo Almería | |
CČ | La Virgen del Camino | 1 - 0 | UD Santa Marta | |
CČ | Santa Úrsula | 1 - 0 | Ibarra | |
CČ | Tamaraceite | 1 - 1 | Teror | |
CČ | Panadería Pulido | 2 - 1 | Lanzarote | |
CČ | La Cuadra | 0 - 1 | Unión Sur Yaiza | |
CČ | Deportivo Alavés III | 0 - 1 | Deusto | |
15:00 | Mercadal | - | Manacor | |
CČ | Llosetense | 0 - 2 | Alcúdia | |
CČ | Ceuta II | 1 - 0 | Puente Genil | |
CČ | CDJ Tamarite | 2 - 2 | Fuentes | |
CČ | Villanueva Pardillo | 0 - 1 | Galapagar | |
CČ | Aurrerá Ondarroa | 0 - 1 | Lagun Onak | |
CČ | Caspe | 4 - 0 | Cariñena | |
15:30 | Laguna de Duero | - | Atlético Astorga | |
CČ | Ebro | 3 - 1 | Utrillas | |
CČ | Mirandés II | 1 - 0 | Ponferradina II | |
CČ | Castro | 2 - 1 | Atlético Albericia | |
CČ | Barbadás | 2 - 1 | Alondras | |
CČ | Arzúa | 1 - 2 | Somozas | |
CČ | Diocesano | 1 - 0 | Don Álvaro | |
CČ | Villafranca | 0 - 1 | Atlético Pueblonuevo | |
CČ | Villacañas | 2 - 0 | Marchamalo | |
16:00 | Paiosaco | - | Sarriana | |
CČ | Fraga | 4 - 0 | Illueca | |
CČ | Bezana | 1 - 2 | Sámano | |
CČ | Betanzos | 1 - 2 | Arosa | |
CČ | Bembibre | 0 - 1 | Almazán | |
CČ | Llanes | 2 - 1 | Real Titánico | |
CČ | Praviano | 1 - 0 | Tuilla | |
CČ | Huracán Balazote | 1 - 3 | Albacete II | |
CČ | Vilassar Mar | 2 - 1 | Peralada | |
CČ | Cirbonero | 0 - 0 | Cortes | |
CČ | Burriana | 0 - 0 | Rayo Ibense | |
73' | Reddis | 0 - 1 | L'Hospitalet | ⚽ LIVE |
47' | Marino | 0 - 0 | Atlético Victoria | ⚽ LIVE |
Wales - Feeder Leagues
19:30 | Denbigh Town | - | Bangor 1876 | |
Fotbalová skóre a živé výsledky dnešních zápasů po Evropě. Kompletní seznam utkání a výsledků z celého světa je k dispozici v sekci fotbalových výsledků na SoccerStats247. Dnes, 28-03-2024, můžete sledovat zápasy z několika fotbalových turnajů, zjistit konečné výsledky i fotbalová skóre živě. Zatímco se snažíme poskytovat tuto službu v reálném čase, živé výsledky mohou mít určité zpoždění v závislosti na konkurenci a umístění každého uživatele, který sekci s živými výsledky navštíví. Výsledky včerejšího zápasu můžete zjistit společně s podrobnostmi o nejlepších hráčích a náhradnících.
V Česká Republika se po celý rok hraje několik fotbalových turnajů. Podívejte se na podrobnosti a tabulky místních mistrovství ve fotbale pod níže uvedenými odkazy: