Fotbal dnes - Výsledky fotbalu živě

Albánie - Superliga
12:00Bylis-Kastrioti Krujë
12:00Kukësi-Tirana
Anglie - FA Cup
13:30Brighton & Hove Albion-Liverpool
14:00Stoke City-Stevenage
16:30Wrexham-Sheffield United
Belgie - First Division A
12:30Anderlecht-Antwerp
15:00Cercle Brugge-Gent
17:30Zulte-Waregem-Club Brugge
20:00Genk-RFC Seraing
Belgie - First Division B
15:00Lierse K-RWDM
19:00Standard Liège II-Waasland-Beveren
Česká Republika - Czech Liga
14:00Slavia Prague-Jablonec
14:00Mladá Boleslav-Zbrojovka Brno
14:00Slovan Liberec-Pardubice
17:00Zlín-Baník Ostrava
Chorvatsko - 1. HNL
14:00Osijek-HNK Gorica
16:10Istra 1961-Hajduk Split
Francie - Ligue 1
12:00Nice-Lille
14:00Auxerre-Montpellier
14:00Clermont-Nantes
14:00Strasbourg-Toulouse
14:00Brest-Angers SCO
16:05Ajaccio-Olympique Lyonnais
19:45PSG-Reims
Holandsko - Eredivisie
11:15Twente-Feyenoord
13:30Excelsior-Ajax
13:30Volendam-Groningen
15:45Cambuur-Fortuna Sittard
Itálie - Serie B
13:00Ascoli-Palermo
15:15Frosinone-Benevento
Itálie - Serie A
11:30Milan-Sassuolo
14:00Juventus-Monza
17:00Lazio-Fiorentina
19:45Napoli-Roma
Kypr - 1. Division
15:00Omonia Nicosia-Pafos
17:00Nea Salamis-AEL
Maďarsko - NB II
12:00Szombathelyi Haladás-Nyíregyháza Spartacus
12:00Siófok-Csákvári TK
12:00Soroksár SC-Diósgyőr
12:00Kazincbarcika-Békéscsaba
12:00Gyirmót-Dorogi
14:00Tiszakécske-Kozármisleny
14:00Ajka-MTE 1904
14:00Pécsi MFC-Budafoki MTE
14:00MTK-Szentlőrinc SE
Maďarsko - NB I
12:00Mezőkövesd-Zsóry-Puskas
14:30Ujpest-Honvéd
16:30Kecskeméti TE-Fehervar
Německo - 2. Bundesliga
12:30Arminia Bielefeld-Sandhausen
12:30Hamburg-Eintracht Braunschweig
12:30Nürnberg-St. Pauli
Německo - Regionalliga
12:00Viktoria Berlin-Carl Zeiss Jena
12:00Greifswalder FC-BAK 07
13:00Eintracht Norderstedt-Werder Bremen II
OdložBorussia Hildesheim-Teutonia Ottensen
15:00Chemie Leipzig-Babelsberg
Německo - Oberliga
09:45Paloma-Altona 93
12:00Hansa Rostock II-1. FC Frankfurt
12:00CFC Hertha-Makkabi
12:00Budissa Bautzen-Ludwigsfelde
12:00Bischofswerdaer FV-Westerhausen
12:00Wacker Nordhausen-Eilenburg
OdložEinheit Wernigerode-An der Fahner Höhe
12:00Türkiye-Hamm United
12:30Neustrelitz-Pampow
12:30Eintracht Mahlsdorf-Rostocker FC
13:00Papenburg-Lupo-Martini
13:00Eintracht Celle-Bersenbrück
13:00Germania Egestorf-VfL Oldenburg
OdložPattensen-Spelle-Venhaus
13:00Niendorfer TSV-Curslack-Neuengamme
13:00Buchholz-HEBC
13:00Union Tornesch-Concordia
13:30Erndtebrück-ASC Dortmund
OdložWestfalia Rhynern-Ennepetal
OdložCronenberger SC-SC St. Tönis
13:30SF Hamborn-Homberg
13:30MSV Düsseldorf-SSVg Velbert
13:30FSV Duisburg-SF Baumberg
14:00Monheim-Hilden
14:00Germania Ratingen-Meerbusch
14:00Schonnebeck-Union Nettetal
14:00Sasel-Osdorf
14:30TuRU 1880 Düsseldorf-Kleve
Německo - Bundesliga
14:30Schalke 04-Koln
16:30Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund
Německo - 3. Liga
12:00Viktoria Köln-Waldhof Mannheim
13:00Borussia Dortmund II-Wehen Wiesbaden
Polsko - Ekstraklasa
11:30Piast Gliwice-Jagiellonia Białystok
14:00Legia Warsaw-Korona Kielce
16:30Lechia Gdańsk-Wisła Płock
Portugalsko - Primeira Liga
15:30Vizela-Rio Ave
15:30Casa Pia-Santa Clara
18:00Boavista-Portimonense
20:30Famalicão-Estoril
Řecko - Super League
14:00Olympiakos-OFI
17:30AEK Athens-Aris
Rumunsko - Liga I
11:30Argeș-Botoșani
14:00Sepsi-Gloria Bistriţa
17:00FCSB-FCV Farul Constanţa
Severní Irsko - Premiership
15:00Newry City-Larne
Skotsko - Premiership
13:30Livingston-Hearts
16:00Dundee United-Celtic
Španělsko - Tercera Division
10:00La Unión Atlético-El Palmar
10:30Subiza-Avance Ezcabarte
10:30Real Aranjuez-Canillas
10:30Getafe II-RSC Internacional
10:30Madrid 2021 FP-Pozuelo Alarcón
10:45Villa-Vimenor
10:45Grama-Europa
11:00Praviano-Luarca
11:00Condal-Ceares
11:00Viveiro-Somozas
11:00Real Titánico-Llanes
11:00Torrellano-Jove Español
11:00Atlético Arteixo-Alondras
11:00Cuarte-Barbastro
11:00Rota-Antoniano
11:00Moralo-Olivenza
11:00Coria CF-Puente Genil
11:00Gerena-Córdoba II
11:00Torrent-Acero
11:00Las Rozas-Paracuellos Antamira
11:00Deportiva Minera-Racing Murcia
11:00Real Murcia II-UCAM Murcia II
11:00Castelldefels-San Cristóbal
11:00Rapitenca-Sant Andreu
11:00Ayamonte-Conil
11:00Pobla Mafumet-Vilassar Mar
11:00Vilafranca-Girona II
11:00Málaga City-Arenas Armilla
11:00Maracena-Real Jaén
11:00El Palo-Marbella
11:00Miajadas-Atlético Pueblonuevo
11:00Fuente Cantos-Montehermoso
11:00Calamonte-Plasencia
11:00Peña Balsamaiso-Casalarreina
11:00Agoncillo-Náxara
11:00Racing Rioja II-Comillas
11:00Berceo-Vianés
11:00Toledo-Villarrubia
11:00Sporting Gijón II-Avilés Stadium
11:00Covadonga-Colunga
11:15Silva-Choco
11:30Tona-Montañesa
11:30Trujillo-Llerenense
11:30Jerez-Villafranca
11:30Sants-Badalona II
12:00Gran Tarajal-Tamaraceite
12:00Mensajero-Marino
12:00Lanzarote-Tenerife II
12:00Las Palmas II-Unión Sur Yaiza
12:30Rayo Vallecano II-Móstoles
14:45Celta de Vigo III-UD Ourense
15:00Almudévar-Ejea
15:00Anguiano-Calahorra II
15:00CAP Ciudad de Murcia-Bullense
15:00Hércules II-Roda
15:00Calamocha-Illueca
15:00CDJ Tamarite-Caspe
15:15Haro Deportivo-Varea
15:30Utrillas-Binéfar
15:30Becerril Campos-La Virgen del Camino
15:30Sóller-CE Sant Jordi
15:30Cieza-UD Caravaca
15:30Muleño-Alcantarilla
15:30Gama-Castro
15:30Peralada-L'Hospitalet
15:30River Ebro-Oyonesa
15:30Conquense-Talavera II
15:30Águilas-Atlético Pulpileño
15:30Lorca Deportiva-Unión Molinense
15:30Don Álvaro-Azuaga
15:30Silla-Levante II
15:30Atlético Monzón-Cariñena
15:30Galapagar-Torrejón
15:30Épila-Huesca II
15:30La Solana-Villacañas
16:00Arandina-Palencia CF
16:00Salamanca UDS-UD Santa Marta
16:00Calvo Sotelo-Villarrobledo
16:00Penya Independent-Llosetense
16:00Solares-Alberic
16:00Villarreal III-Rayo Ibense
16:00Arosa-Deportivo La Coruña II
16:00Orihuela-Elche II
16:00Marchamalo-Quintana
16:00La Calzada-Yagüe
16:00Estradense-Paiosaco
16:00L'Entregu-Valdesoto
16:00Arzúa-Barco
16:00Ciudad de Lucena-Cartaya
16:00Caudal-Tuilla
16:00Arroyo-La Estrella
16:00Pozoblanco-Xerez
16:00Textil Escudo-Naval
16:00Azkoyen-Peña Sport
16:30Ciudad de Torredonjimeno-Almería II
16:30Torreperogil-Málaga II
17:00Atlético Porcuna-Huétor Tájar
17:00Barakaldo-Lagun Onak
Španělsko - Segunda B
11:00Alcorcon-Linense
11:00Algeciras-Badajoz
11:00Córdoba-Celta de Vigo II
11:00Linares Deportivo-Talavera
11:00Castellón-Cornellà
11:00Alcoyano-Numancia
11:00Atlético Baleares-La Nucía
11:00Athletic Club II-UD Logroñés
15:00San Fernando CD-Deportivo La Coruña
16:00Pontevedra-Real Madrid II
16:00Intercity-Gimnàstic Tarragona
16:00Calahorra-Sabadell
17:00Mérida-SS Reyes
17:00Amorebieta-Real Unión
Španělsko - Segunda División
13:00Mirandes-Deportivo Alavés
15:15Levante-Burgos
17:30Albacete-Lugo
17:30Sporting Gijon-Malaga
20:00Ibiza-FC Cartagena
Španělsko - La Liga
13:00Real Valladolid-Valencia
15:15Osasuna-Atletico Madrid
17:30Celta de Vigo-Athletic Club
20:00Real Madrid-Real Sociedad
Švýcarsko - Super League
13:15Young Boys-Winterthur
15:30Servette-Sion
15:30Zürich-St. Gallen
Švýcarsko - Challenge League
13:15Bellinzona-Yverdon Sport
15:30Neuchâtel Xamax-FC Schaffhausen
15:30Stade Lausanne-Ouchy-Lausanne Sport
Turecko - 2. Lig
11:00Sivas Belediyespor-Somaspor
11:00Tarsus İdman Yurdu-Menemen
11:00Bayburt ÖİS-Düzcespor
11:00Çorum FK-Nazilli Belediyespor
11:00Esenler Erokspor-Arnavutköy Belediyespor
11:00Amed-Şanlıurfaspor
11:00Batman Petrolspor-Bursaspor
11:00Serik Belediyespor-Kocaelispor
11:00Sarıyer-Ankara Demirspor
11:00Uşak Spor-Etimesgut Belediyespor
11:00Fethiyespor-İskenderunspor
11:00Kırklarelispor-Kırşehir FK
11:00Bucaspor 1928-Kastamonuspor
11:00Adıyaman-Zonguldak Kömürspor
11:001461 Trabzon FK-Vanspor FK
11:00Pazarspor-Diyarbekirspor
11:00Balıkesirspor-Karacabey Belediyespor
Turecko - 1. Lig
10:30Adanaspor-Bodrumspor
10:30Ankara Keçiörengücü-Altay
13:00Yeni Malatyaspor-Eyüpspor
16:00Denizlispor-Manisa FK
Turecko - Süper Lig
10:30İstanbulspor-Kayserispor
16:00Fenerbahce-Kasımpaşa
16:00Istanbul Basaksehir-Konyaspor

Fotbalová skóre a živé výsledky dnešních zápasů po Evropě. Kompletní seznam utkání a výsledků z celého světa je k dispozici v sekci fotbalových výsledků na SoccerStats247. Dnes, 29-01-2023, můžete sledovat zápasy z několika fotbalových turnajů, zjistit konečné výsledky i fotbalová skóre živě. Zatímco se snažíme poskytovat tuto službu v reálném čase, živé výsledky mohou mít určité zpoždění v závislosti na konkurenci a umístění každého uživatele, který sekci s živými výsledky navštíví. Výsledky včerejšího zápasu můžete zjistit společně s podrobnostmi o nejlepších hráčích a náhradnících.



Česká Republika Soutěže

V Česká Republika se po celý rok hraje několik fotbalových turnajů. Podívejte se na podrobnosti a tabulky místních mistrovství ve fotbale pod níže uvedenými odkazy:

Czech LigaPohár

Fotbalové Novinky