Chorvatsko - 2. HNL
14:30 | Dugopolje | - | Dubrava Zagreb | |
14:30 | Bijelo Brdo | - | Sesvete | |
Dánsko - 2nd Division
14' | Fremad Amager | 0 - 0 | Middelfart | ⚽ LIVE |
13' | HIK | 0 - 0 | FA 2000 | ⚽ LIVE |
13:00 | Aarhus Fremad | - | Skive | |
13:00 | Esbjerg | - | Roskilde | |
14:00 | Thisted | - | Brabrand | |
14:00 | AB | - | Nykøbing | |
Finsko - Suomen Cup
17:45 | LehPa | - | MP II | |
18:00 | KeuPa | - | Huima / Urho | |
18:10 | TPS O35 | - | KuuLa | |
18:10 | Valtti II | - | Atlantis / PM | |
18:30 | PuiU Helsinki | - | Valtti | |
Německo - Regionalliga
18:00 | FSV Frankfurt | - | Koblenz | |
18:00 | Astoria Walldorf | - | Homburg | |
18:00 | Barockstadt Fulda-Lehn. | - | TSV Steinbach | |
18:00 | Luckenwalde | - | BFC Dynamo | |
18:00 | Rot-Weiß Erfurt | - | Greifswalder FC | |
18:00 | Bayern München II | - | Schweinfurt | |
18:30 | Weiche Flensburg | - | Drochtersen / Assel | |
18:30 | Spelle-Venhaus | - | Eintracht Norderstedt | |
18:30 | Rot-Weiß Oberhausen | - | Düren Merzenich | |
Německo - Oberliga
16:00 | Atlas Delmenhorst | - | Schwarz-Weiß Rehden | |
Cancelled | Straelen | - | SC St. Tönis | |
18:00 | Schermbeck | - | Vreden | |
18:00 | Ennepetal | - | Finnentrop / Bamenohl | |
18:00 | Westfalia Rhynern | - | Gievenbeck | |
18:00 | Victoria Clarholz | - | Türkspor Dortmund | |
18:00 | Bövinghausen | - | Eintracht Rheine | |
18:00 | Eintracht Celle | - | Kickers Emden | |
18:00 | Sportfreunde Lotte | - | ASC Dortmund | |
18:00 | Niendorfer TSV | - | Sasel | |
18:00 | Lupo-Martini | - | Schöningen | |
18:00 | Mutschelbach | - | Nöttingen | |
18:00 | Baunatal | - | Weidenhausen | |
18:00 | Fernwald | - | Eintracht Stadtallendorf | |
18:00 | Wormatia Worms | - | Quierschied | |
18:00 | Bordesholm | - | Eichede | |
18:00 | Neudrossenfeld | - | Jahn Regensburg II | |
18:00 | Heimstetten | - | Ismaning | |
18:30 | Vorsfelde | - | Germania Egestorf | |
18:30 | Aumund-Vegesack | - | Woltmershausen | |
18:30 | Victoria Hamburg | - | Buchholz | |
18:30 | Harksheide | - | Türkiye Wilhelmsburg | |
18:30 | Altona 93 | - | Concordia | |
18:30 | HEBC | - | Paloma | |
18:30 | Halstenbek-Rellingen | - | Düneberg | |
18:30 | Rugenbergen | - | Süderelbe | |
18:30 | Sportfreunde Siegen | - | Erkenschwick | |
18:30 | Mülheimer | - | SF Baumberg | |
18:30 | FC 1906 Erlensee | - | FC Gießen | |
18:30 | Rot-Weiß Walldorf | - | Bayern Alzenau | |
18:30 | Meerbusch | - | Büderich | |
18:30 | Schwarz-Weiß Essen | - | Germania Ratingen | |
18:30 | Hilden | - | SF Hamborn | |
18:30 | Kirchheimer SC | - | 1860 München II | |
18:30 | Union Nettetal | - | Uerdingen | |
19:00 | Germania Teveren | - | Borussia Freialdenhoven | |
19:00 | Arminia Ludwigshafen | - | Baumholder | |
19:00 | ETSV Hamburg | - | Union Tornesch | |
Rumunsko - Liga II
17:00 | Corvinul Hunedoara | - | AS FC Buzău | |
Španělsko - Tercera Division
CČ | Canillas | 1 - 2 | Leganés II | |
CČ | Huesca II | 0 - 0 | Borja | |
CČ | Calamocha | 0 - 0 | Binéfar | |
CČ | Beti Onak | 1 - 0 | Txantrea | |
83' | Collerense | 0 - 2 | Poblense | ⚽ LIVE |
89' | Basconia | 0 - 1 | Durango | ⚽ LIVE |
86' | Conquense | 4 - 1 | San Clemente | ⚽ LIVE |
87' | Alesves | 2 - 1 | Ardoi | ⚽ LIVE |
87' | Ibiza Islas Pitiusas | 1 - 3 | Constància | ⚽ LIVE |
88' | Épila | 1 - 1 | Cuarte | ⚽ LIVE |
89' | Comillas | 0 - 2 | Arnedo | ⚽ LIVE |
88' | Trival Valderas | 0 - 0 | Las Rozas | ⚽ LIVE |
86' | Beasain | 0 - 1 | Touring | ⚽ LIVE |
87' | Portugalete | 2 - 1 | Padura | ⚽ LIVE |
74' | Villa | 1 - 1 | Solares | ⚽ LIVE |
59' | Cabecense | 0 - 0 | Pozoblanco | ⚽ LIVE |
60' | Atlético Espeleño | 1 - 0 | La Palma | ⚽ LIVE |
58' | Estradense | 1 - 0 | Pontevedra II | ⚽ LIVE |
56' | Polvorín | 3 - 2 | UD Ourense | ⚽ LIVE |
58' | Toledo | 1 - 1 | Calvo Sotelo | ⚽ LIVE |
58' | Cazalegas | 2 - 0 | La Solana | ⚽ LIVE |
59' | Celta de Vigo III | 1 - 1 | Atlético Arteixo | ⚽ LIVE |
59' | Rápido Bouzas | 1 - 2 | Viveiro | ⚽ LIVE |
57' | Binissalem | 0 - 2 | Portmany | ⚽ LIVE |
59' | Villarrubia | 1 - 0 | Socuéllamos | ⚽ LIVE |
59' | Robledo | 2 - 1 | Atlético Tomelloso | ⚽ LIVE |
58' | Azuqueca | 2 - 0 | Torrijos | ⚽ LIVE |
60' | Castuera | 2 - 1 | Calamonte | ⚽ LIVE |
52' | Quintana | 1 - 0 | Tarancón | ⚽ LIVE |
58' | Pozuelo Alarcón | 0 - 0 | Torrejón | ⚽ LIVE |
59' | Colonia Moscardó | 0 - 0 | Collado Villalba | ⚽ LIVE |
59' | Tedeón | 0 - 0 | Racing Rioja | ⚽ LIVE |
59' | Belchite 97 | 0 - 1 | Ejea | ⚽ LIVE |
50' | Arucas | 0 - 1 | Tenerife II | ⚽ LIVE |
59' | La Calzada | 0 - 0 | UD Logroñés II | ⚽ LIVE |
11:00 | Oyonesa | - | Alberite | |
CČ | Gijón Industrial | 0 - 1 | Condal | |
58' | Lealtad | 2 - 1 | Urraca | ⚽ LIVE |
58' | Berceo | 0 - 0 | Anguiano | ⚽ LIVE |
59' | River Ebro | 0 - 0 | Haro Deportivo | ⚽ LIVE |
11:00 | Luarca | - | Colunga | |
11:00 | Calahorra II | - | Varea | |
53' | Elche II | 1 - 0 | Villarreal III | ⚽ LIVE |
56' | Villaralbo | 0 - 2 | Burgos Promesas | ⚽ LIVE |
61' | Beti Kozkor | 1 - 0 | Bidezarra | ⚽ LIVE |
58' | Cartaya | 1 - 0 | Utrera | ⚽ LIVE |
O | Silva | 0 - 1 | Bergantiños | ⚽ LIVE |
44' | Ceares | 0 - 0 | L'Entregu | ⚽ LIVE |
44' | Arroyo | 1 - 1 | Trujillo | ⚽ LIVE |
41' | Huétor Tájar | 0 - 0 | Polideportivo Almería | ⚽ LIVE |
43' | La Virgen del Camino | 1 - 0 | UD Santa Marta | ⚽ LIVE |
13' | Santa Úrsula | 0 - 0 | Ibarra | ⚽ LIVE |
13' | Tamaraceite | 0 - 0 | Teror | ⚽ LIVE |
13' | Panadería Pulido | 0 - 0 | Lanzarote | ⚽ LIVE |
12' | La Cuadra | 0 - 0 | Unión Sur Yaiza | ⚽ LIVE |
14' | Deportivo Alavés III | 0 - 0 | Deusto | ⚽ LIVE |
15:00 | Mercadal | - | Manacor | |
15:00 | Llosetense | - | Alcúdia | |
15:00 | Ceuta II | - | Puente Genil | |
15:30 | CDJ Tamarite | - | Fuentes | |
15:30 | Villanueva Pardillo | - | Galapagar | |
15:30 | Aurrerá Ondarroa | - | Lagun Onak | |
15:30 | Caspe | - | Cariñena | |
15:30 | Laguna de Duero | - | Atlético Astorga | |
15:30 | Ebro | - | Utrillas | |
15:30 | Mirandés II | - | Ponferradina II | |
16:00 | Castro | - | Atlético Albericia | |
16:00 | Barbadás | - | Alondras | |
16:00 | Arzúa | - | Somozas | |
16:00 | Diocesano | - | Don Álvaro | |
16:00 | Villafranca | - | Atlético Pueblonuevo | |
16:00 | Villacañas | - | Marchamalo | |
16:00 | Paiosaco | - | Sarriana | |
16:00 | Fraga | - | Illueca | |
16:00 | Bezana | - | Sámano | |
16:00 | Betanzos | - | Arosa | |
16:00 | Bembibre | - | Almazán | |
16:15 | Llanes | - | Real Titánico | |
16:15 | Praviano | - | Tuilla | |
16:30 | Huracán Balazote | - | Albacete II | |
17:00 | Vilassar Mar | - | Peralada | |
19:00 | Cirbonero | - | Cortes | |
19:00 | Burriana | - | Rayo Ibense | |
19:30 | Reddis | - | L'Hospitalet | |
20:00 | Marino | - | Atlético Victoria | |
Wales - Feeder Leagues
19:30 | Denbigh Town | - | Bangor 1876 | |
Fotbalová skóre a živé výsledky dnešních zápasů po Evropě. Kompletní seznam utkání a výsledků z celého světa je k dispozici v sekci fotbalových výsledků na SoccerStats247. Dnes, 28-03-2024, můžete sledovat zápasy z několika fotbalových turnajů, zjistit konečné výsledky i fotbalová skóre živě. Zatímco se snažíme poskytovat tuto službu v reálném čase, živé výsledky mohou mít určité zpoždění v závislosti na konkurenci a umístění každého uživatele, který sekci s živými výsledky navštíví. Výsledky včerejšího zápasu můžete zjistit společně s podrobnostmi o nejlepších hráčích a náhradnících.
V Česká Republika se po celý rok hraje několik fotbalových turnajů. Podívejte se na podrobnosti a tabulky místních mistrovství ve fotbale pod níže uvedenými odkazy: