Fotbal dnes - Výsledky fotbalu živě

Chorvatsko - 1. HNL
OdložInter Zaprešić-Osijek
Dánsko - 2nd Division
OdložB 93-Vanløse
OdložHIK-Brønshøj
OdložFrem-FC Helsingør
OdložHillerød-FA 2000
OdložSlagelse B&I-Avarta
OdložHolbæk B&I-Skovshoved
OdložAarhus Fremad-VSK Århus
OdložVejgaard B-Sydvest
OdložThisted-Brabrand
OdložRingkøbing-Middelfart
OdložDalum-Jammerbugt
OdložNæsby-AB
Dánsko - 1st Division
OdložFremad Amager-Skive
OdložNykøbing-Næstved
Estonsko - Esiliiga A
OdložVaprus-Vaprus
OdložFlora II-Elva
OdložFCI Levadia II-Nõmme United
OdložMaardu-Vändra
OdložLuunja-K-Järve JK Järve
Holandsko - Eredivisie
OdložUtrecht-Ajax
Itálie - Serie C
18:45Pro Vercelli-Carrarese
18:45Lecco-Gozzano
Itálie - Serie D
13:00Ligorna-Chieri
13:00Lucchese-Caronnese
13:00Bra-Fezzanese
13:00Ghivizzano Borgo Mozzano-Fossano
13:00Vado-Lavagnese
13:00Casale-Prato
13:00Sanremese-Savona
13:00Real Forte Querceta-Seravezza
13:00Borgosesia-Verbania
13:00Seregno-Caravaggio
13:00Brusaporto-Castellanzese
13:00Virtus Bolzano-Folgore Caratese
13:00Villa Valle-Inveruno
13:00Virtus Ciserano Bergamo-Legnano
13:00Arconatese-Levico
13:00Dro Alto Garda-Bustese Milano City
13:00Tritium-Nibionnoggiono
13:00Pro Sesto-Ponte San Pietro
13:00Sondrio-Scanzorosciate
13:00Cartigliano-Adriese
13:00Mestre-Ambrosiana
13:00Chions-Belluno
13:00Legnago Salus-Campodarsego
13:00Montebelluna-Cjarlins Muzane
13:00Caldiero Terme-Luparense
13:00Union Feltre-San Luigi
13:00Este-Tamai
13:00Villafranca-Clodiense
13:00Delta Porto Tolle-Vigasio
13:00Fiorenzuola-Crema
13:00Savignanese-Fanfulla
13:00Breno-Forlì
13:00Ciliverghe-Lentigione
13:00Correggese-Mantova
13:00Progresso-Mezzolara
13:00Alfonsine-Sasso Marconi Zola
13:00Calvina-Franciacorta
13:00Sammaurese-Vigor Carpaneto
13:00Sangiovannese-Albalonga
13:00Aglianese-Montevarchi Calcio
13:00Nuova Monterosi-Bastia Calcio
13:00Flaminia-Città di Foligno
13:00Scandicci-Ponsacco
13:00Pomezia-San Donato Tavarnelle
13:00Gavorrano-Sporting Trestina
13:00Cannara-Tuttocuoio
13:00Grassina-Grosseto
13:00Matelica Calcio-Porto Sant'Elpidio
13:00Real Giulianova-Avezzano
13:00Recanatese-Città di Campobasso
13:00Atletico-Jesina
13:00Montegiorgio-Pineto
13:00Chieti-San Nicolò
13:00Cattolica-Tolentino
13:00Olympia Agnonese-Vastese
13:00Sangiustese-Vastogirardi
13:00Portici-Ladispoli
13:00Città di Anagni-Aprilia
13:00Lanusei-Ostia Mare
13:00Pro Calcio Tor Sapienza-Budoni
13:00Cassino-Latte Dolce
13:00Torres-Team Nuova Florida
13:00Latina-Trastevere
13:00Arzachena-Turris
13:00Muravera-Vis Artena
13:00Audace Cerignola-Agropoli
13:00Foggia-Bitonto
13:00Taranto-Città di Fasano
13:00Sorrento-Fidelis Andria
13:00Casarano-Francavilla
13:00Grumentum-Gelbison
13:00Brindisi-Gladiator
13:00Nocerina-Gravina
13:00Nardò-Team Altamura
Lotyšsko - Virsliga
OdložBFC Daugavpils-Metta / LU
OdložValmiera / BSS-Tukums
OdložLiepāja-Rīgas FS
Německo - Regionalliga
OdložGarching-Memmingen
OdložSchwarz-Weiß Rehden-Hamburger SV II
Německo - Oberliga
OdložCham-Ammerthal
OdložGroßbardorf-DJK Bamberg
OdložCurslack-Neuengamme-Concórdia
OdložOsdorf-Victoria Hamburg
OdložKray-SC Velbert
OdložSchwarz-Weiß Essen-FC Bocholt
OdložMonheim-TuRU 1880 Düsseldorf
OdložGermania Ratingen-Meerbusch
OdložHilden-Cronenberger SC
OdložSSVg Velbert-SF Baumberg
OdložKleve-Straelen
OdložUnion Nettetal-Schonnebeck
OdložTVD Velbert-SF Niederwenigern
OdložHolzwickeder SC-Wiedenbrück
OdložPreußen Münster II-Kaan-Marienborn
OdložEintracht Rheine-Westfalia Rhynern
OdložPaderborn II-Ennepetal
OdložRot Weiss Ahlen-Erndtebrück
OdložHammer SpVg-Meinerzhagen
OdložSportfreunde Siegen-Sprockhövel
OdložSchermbeck-Gütersloh
OdložWestfalia Herne-ASC Dortmund
OdložNeustrelitz-Victoria Seelow
OdložCfR Pforzheim-Sandhausen II
OdložInternational Leipzig-Luckenwalde
OdložWacker Nordhausen II-Eilenburg
OdložVfL Halle-Plauen
OdložFC Grimma-1. FC Merseburg
Norsko - 2. Division
OdložSotra-Vard
Rakousko - Regionalliga
OdložWolfsberg-Bad Gleichenberg
Španělsko - Tercera Division
OdložSomozas-UD Ourense
OdložPolvorín-Estradense
OdložRápido Bouzas-As Pontes
OdložDeportivo La Coruña II-Silva
OdložBergantiños-Villalbés
OdložBarco-Arzúa
OdložCompostela-Paiosaco
OdložAlondras-Arosa
OdložArenteiro-Pontellas
OdložOurense CF-Choco
OdložGernika-Deusto
OdložSodupe-Portugalete
OdložJD Somorrostro-Santutxu
OdložAriznabarra-Aurrerá de Vitoria
OdložSan Ignacio-Pasaia KE
OdložLagun Onak-Real Sociedad III
OdložTolosa-Beasain
OdložDurango-Basconia
OdložSanturtzi-Urduliz
OdložSestao River-Balmaseda
OdložMóstoles-San Fernando Henares
OdložAtlético Pinto-Naval
OdložAlcorcón II-El Álamo
OdložAD Parla-Torrejón
OdložMorata-Villaverde-Boetticher
OdložFlat Earth-RSD Alcalá
OdložPozuelo Alarcón-Trival Valderas
OdložUnión Adarve-Rayo Vallecano II
OdložCarabanchel-Alcobendas Sport
OdložLeganés II-Santa Ana
OdložEsporles-Portmany
OdložAlcúdia-Formentera
OdložSantanyí-Santa Catalina Atlético
OdložManacor-Platges Calvià
OdložCollerense-Mallorca II
OdložLlosetense-Andratx
OdložPoblense-Sóller
OdložFelanitx-Constància
OdložIbiza Islas Pitiusas-Ferriolense
OdložSan Rafael-Binissalem
OdložCalasancio-Varea
OdložCalahorra II-Oyonesa
OdložUD Logroñés II-Alberite
OdložLa Calzada-Alfaro
OdložCasalarreina-Arnedo
OdložYagüe-Villegas
OdložPradejón-Anguiano
OdložRiver Ebro-Náxara
OdložVianés-Comillas
OdložBerceo-SD Logroñés
OdložBrea-Calamocha
OdložUtebo-Villanueva CF
OdložBorja-Cuarte
OdložTarazona-San Juan Mozarrifar
OdložAtlético Monzón-Illueca
OdložBinéfar-Real Zaragoza II
OdložBelchite 97-CDJ Tamarite
OdložRobres-Almudévar
OdložSariñena-Valdefierro
OdložBarbastro-Fraga
Švédsko - Division 1
OdložSollentuna-Syrianska
OdložTrollhättan-Tvååker

Fotbalová skóre a živé výsledky dnešních zápasů po Evropě. Kompletní seznam utkání a výsledků z celého světa je k dispozici v sekci fotbalových výsledků na SoccerStats247. Dnes, 09-04-2020, můžete sledovat zápasy z několika fotbalových turnajů, zjistit konečné výsledky i fotbalová skóre živě. Zatímco se snažíme poskytovat tuto službu v reálném čase, živé výsledky mohou mít určité zpoždění v závislosti na konkurenci a umístění každého uživatele, který sekci s živými výsledky navštíví. Výsledky včerejšího zápasu můžete zjistit společně s podrobnostmi o nejlepších hráčích a náhradnících.



Česká Republika Soutěže

V Česká Republika se po celý rok hraje několik fotbalových turnajů. Podívejte se na podrobnosti a tabulky místních mistrovství ve fotbale pod níže uvedenými odkazy:

Czech LigaPohár

Fotbalové Novinky