Fotbal dnes - Výsledky fotbalu živě

Anglie - League Cup
18:45Stoke City-Brentford
18:45West Ham United-Manchester City
18:45Leicester City-Brighton & Hove Albion
18:45Burnley-Tottenham Hotspur
18:45Preston North End-Liverpool
Arménie - Premier League
10:00Alashkert-Noah
12:30BKMA-Ararat-Armenia
15:00Pyunik-Noravank
Belgie - Cup
18:00Gent-Belisia Bilzen
18:00Sint-Eloois-Winkel-Genk
18:00Dender-AS Eupen
18:00RFC Seraing-Sint-Truiden
18:00Sporting Charleroi-Lommel
18:00Knokke-Kortrijk
18:30Francs Borains-Beerschot
18:45RAAL La Louvière-Anderlecht
18:45Lierse K-OH Leuven
18:45Club Brugge-Deinze
Bělorusko - Premier League
16:30Gomel-Shakhtyor
Bulharsko - Cup
13:00Slavia Sofia-Pirin Blagoevgrad
16:00Beroe-Cherno more
Bulharsko - Second League
12:00Levski Lom-CSKA 1948 Sofia II
Česká Republika - Czech Liga
17:00Slavia Prague-Sigma Olomouc
Česká Republika - Pohár
OdložSlovacko-Karviná
13:00Mladá Boleslav-Viktoria Plzen
14:30Baník Ostrava-Hradec Králové
15:00Teplice-Sparta Prague
Chorvatsko - Cup
13:00Bijelo Brdo-Dinamo Zagreb
13:00HNK Gorica-Mladost Ždralovi
13:30Rudar Labin-Istra 1961
15:30Varaždin-Lokomotiva Zagreb
Dánsko - DBU Pokalen
13:00Middelfart-Randers
16:00Nordsjælland-OB
17:45AGF-SønderjyskE
Estonsko - Esiliiga A
OdložPaide II-Nõmme United
Estonsko - Meistriliiga
16:00Flora-Tammeka
Finsko - Veikkausliiga
15:30Ilves-Inter Turku
15:30SJK-KuPS
15:30HJK-HIFK
15:30Mariehamn-Lahti
15:30KTP-Haka
15:30Honka-Oulu
Francie - National 1
17:00Stade Briochin-Bastia-Borgo
Francie - Ligue 1
19:00Nice-Olympique Marseille
Holandsko - KNVB Beker
16:45OSS '20-Twente
18:00Westlandia-Excelsior Maassluis
18:00Almere City-Go Ahead Eagles
18:00Harkemase Boys-DOVO
18:00ADO '20-Barendrecht
18:00Capelle-NEC
18:00IJsselmeervogels-Excelsior
18:00AFC-Heerenveen
18:00GVVV-Sparta Rotterdam
18:00De Treffers-Rijnsburgse Boys
18:00Fortuna Sittard-TOP Oss
18:00Achilles Veen-GVV Unitas
18:00Staphorst-Gemert
19:00Groningen-Helmond Sport
Itálie - Serie B
16:00Cosenza-Ternana
18:30Vicenza-Monza
Itálie - Serie A
16:30Juventus-Sassuolo
16:30Sampdoria-Atalanta
16:30Udinese-Hellas Verona
18:45Cagliari-Roma
18:45Empoli-Internazionale
18:45Lazio-Fiorentina
Kazachstán - Cup
10:00Shakhter Karagandy-Taraz
Litva - A Lyga
15:00Kauno Zalgiris-Panevezys
17:00Zalgiris-Suduva
Lotyšsko - Virsliga
11:00BFC Daugavpils-Rigas FS
Liepaja3 - 0Noah Jūrmala
12:00Valmiera / BSS-Riga
Maďarsko - Magyar Kupa
11:30Jászberényi-Vasas
11:30ESMTK-Békéscsaba
11:30Nagykanizsa-Tatabánya
11:30Szegedi VSE-Ceglédi
11:30Tokol-Ferencvaros
15:00Kisvárda-MTK
15:00Győri ETO-Puskas
16:00Szombathelyi Haladás-Gyirmót
16:00Budafoki MTE-Ujpest
16:00Kecskeméti TE-Debrecen
16:00Szeged-Csanád-Mezőkövesd-Zsóry
16:00Csákvári TK-Pécsi MFC
17:30Zalaegerszegi TE-Honvéd
Německo - DFB Pokal
16:30Waldhof Mannheim-Union Berlin
16:30Bochum-Augsburg
16:30Dynamo Dresden-St. Pauli
16:30Bayer Leverkusen-Karlsruhe
18:45Hannover 96-Fortuna Dusseldorf
18:45Borussia M'gladbach-Bayern Munich
18:45Jahn Regensburg-Hansa Rostock
18:45Stuttgart-Koln
Německo - Regionalliga
12:00Köln II-Rödinghausen
16:00Werder Bremen II-Hannover 96 II
17:00Sonnenhof Großaspach-Homburg
17:00TSV Stein-Elversberg
17:00Carl Zeiss Jena-Energie Cottbus
17:00Tennis Borussia-Germania Halberstadt
17:00Lichtenberg-Auerbach
17:30Fortuna Düsseldorf II-Rot-Weiss Essen
17:30Sportfreunde Lotte-Rot-Weiß Oberhausen
Německo - Oberliga
16:30Budissa Bautzen-Krieschow
16:30Rielasingen-Arlen-Stuttgarter Kickers
17:00FC 1906 Erlensee-Bayern Alzenau
17:00Fernwald-Baunatal
17:00Neuhof-Buchonia Flieden
17:00SV Steinbach-Hanau 93
17:00Pfeddersheim-Speyer
17:00Hertha Wiesbach-Elversberg II
17:00Diefflen-Röchling Völklingen
17:00Jägersburg-Eppelborn
17:00Wormatia Worms-Arminia Ludwigshafen
17:00Reutlingen-Villingen
17:30ASC Dortmund-Eintracht Rheine
17:30SF Baumberg-Schwarz-Weiß Essen
17:30Schonnebeck-Hilden
17:30Hessen Dreieich-Rot-Weiß Hadamar
17:30Waldgirmes-Rot-Weiß Walldorf
17:30Dietkirchen-Eddersheim
17:30Eisbachtal-Kaiserslautern II
17:30FV Engers 07-Mülheim-Kärlich
17:30Koblenz-Emmelshausen
17:30Gonsenheim-Hassia Bingen
17:30Dudenhofen-Mechtersheim
17:45Türk Gücü Friedberg-Bad Vilbel
17:45Hertha Zehlendorf-Staaken
18:00Viktoria Griesheim-SV Zeilsheim
18:00Salmrohr-Alemannia Waldalgesheim
Norsko - 2. Division
14:30Moss-Tromsdalen
Norsko - Eliteserien
16:00Haugesund-Rosenborg
16:00Lillestrøm-Stabæk
16:00Mjøndalen-Kristiansund
16:00Sandefjord-Strømsgodset
16:00Tromsø-Odd
18:00Molde-Bodø / Glimt
Polsko - Cup
11:00Pogoń Siedlce-Motor Lublin
11:30Ślęza Wrocław-Górnik Zabrze
12:00Olimpia Grudziądz-Lech Poznań II
15:30Zagłębie Sosnowiec-Piast Gliwice
17:30GKS Katowice-Nieciecza
18:30ŁKS Łódź-Zagłębie Lubin
Portugalsko - Taça da Liga
18:30Vitoria Guimaraes-Benfica
Rakousko - Pohár
16:00Floridsdorfer AC-Kapfenberger SV
16:00Sturm Graz-Ried
17:00Blau-Weiß Linz-Hartberg
17:00St. Pölten-Salzburg
Řecko - Cup
11:00Lefkimmi-Agios Nikolaos
12:00Xanthi-Ionikos
12:00Ilioupoli-Lamia
14:15Panserraikos-Volos NFC
16:00Atromitos-Panathinaikos
18:30Panachaiki-Panaitolikos
Rumunsko - Liga III
12:00Paşcani-CSM Bacău
Rumunsko - Romanian Pohár
15:00Minaur Baia Mare-Universitatea Craiova
CancelledVoluntari-FCSB
Rusko - Pohár
12:00Yenisey-Krylya Sovetov
14:00Alaniya Vladikavkaz-Ufa
14:30Rotor Volgograd-Akhmat Grozny
15:00KAMAZ-Ural
15:00Fakel-Nizhny Novgorod
15:30Veles-Arsenal Tula
16:00Torpedo Moskva-Rostov
16:30Kuban Krasnodar-Krasnodar
17:00Baltika-Khimki
Skotsko - Challenge Cup
18:45Alloa Athletic-Rangers II
Skotsko - Premiership
18:45Dundee-Ross County
18:45Hibernian-Celtic
18:45Livingston-Dundee United
18:45Motherwell-St. Mirren
18:45Rangers-Aberdeen
18:45St. Johnstone-Hearts
Slovensko - Pohár
12:30Galanta-Humenné
12:30Pribelce-Trenčín
12:30Bela-Vranov nad Topľou
12:30Sasova-Rovinka
12:30Slávia TU Košice-Slovan Bratislava
14:00Ružomberok-Lipany
Slovinsko - 2. SNL
13:00Dekani-Gorica
Slovinsko - Cup
13:00Radomlje-Celje
15:00Mura-Bravo
18:15Olimpija-Koper
Španělsko - Tercera Division
14:45San Martín-Urraca
17:00Polvorín-Choco
Španělsko - La Liga
17:00Mallorca-Sevilla
17:00Rayo Vallecano-Barcelona
18:00Real Betis-Valencia
19:30Real Madrid-Osasuna
Srbsko - Prva Liga
12:00Grafičar-Radnički Sr. Mitrovica
Srbsko - Super Liga
15:00Radnik Surdulica-Red Star Belgrade
Švédsko - Allsvenskan
17:00Sirius-Hammarby
17:00Kalmar-Varberg
17:00Malmö-AIK
17:00Östersunds FK-Häcken
Švýcarsko - Schweizer Pokal
17:00Lugano-Young Boys
17:00Étoile Carouge-Basel
17:30Chiasso-St. Gallen
18:00Thun-Servette
18:15FC Schaffhausen-Luzern
Turecko - Turkey Cup
10:0024 Erzincanspor-52 Orduspor
10:00Kocaelispor-Bayburt ÖİS
10:00Vanspor FK-Zonguldak Kömürspor
10:00Çorum FK-Arnavutköy Belediyespor
10:00Hekimoğlu Trabzon-Düzcespor
10:30Serik Belediyespor-Pazarspor
10:30Etimesgut Belediyespor-Kahta 02 Spor
10:30Ankara Keçiörengücü-Ağrı 1970
10:30Kırşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği
10:30Ankara Demirspor-Yomraspor
11:00Karacabey Belediyespor-Şanlıurfaspor
11:00Denizlispor-Şile Yıldızspor
11:00Sarıyer-Edirnespor
11:00Manisa FK-Fatsa Belediyespor
11:00Kırklarelispor-Osmaniyespor
11:00Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor
11:00İstanbulspor-Ergene Velimeşespor
11:00Uşak Spor-Nevşehir Belediyespor
11:00Bodrumspor-Isparta 32 Spor
11:00Ankaraspor-İnegölspor
11:00Menemenspor-Karşıyaka
11:00Balıkesirspor-Kestelspor
11:00Turgutluspor-Mardin 1969
11:00Eskişehirspor-Iğdır FK
11:00Bandırmaspor-Çankaya FK
12:30BB Erzurumspor-Nazilli Belediyespor
15:00Bursaspor-Ceyhanspor
17:45Kayserispor-Artvin Hopaspor
Ukrajina - Pohár
11:00Veres Rivne-Vorskla
14:00Mariupol'-Dinamo Kiev
16:30Chornomorets-Shakhtar Donetsk

Fotbalová skóre a živé výsledky dnešních zápasů po Evropě. Kompletní seznam utkání a výsledků z celého světa je k dispozici v sekci fotbalových výsledků na SoccerStats247. Dnes, 27-10-2021, můžete sledovat zápasy z několika fotbalových turnajů, zjistit konečné výsledky i fotbalová skóre živě. Zatímco se snažíme poskytovat tuto službu v reálném čase, živé výsledky mohou mít určité zpoždění v závislosti na konkurenci a umístění každého uživatele, který sekci s živými výsledky navštíví. Výsledky včerejšího zápasu můžete zjistit společně s podrobnostmi o nejlepších hráčích a náhradnících.



Česká Republika Soutěže

V Česká Republika se po celý rok hraje několik fotbalových turnajů. Podívejte se na podrobnosti a tabulky místních mistrovství ve fotbale pod níže uvedenými odkazy:

Czech LigaPohár

Fotbalové Novinky