Fotbal dnes - Výsledky fotbalu živě

Anglie - League Cup
12:00Sheffield Wednesday-Huddersfield Town
Arménie - Premier League
13:00Alashkert-Ararat-Armenia
16:00Urartu-Noravank
Belgie - First Division A
11:30Union Saint-Gilloise-Club Brugge
14:00Zulte-Waregem-Standard Liège
16:30Gent-Beerschot
19:00Antwerp-Kortrijk
Belgie - Cup
13:00Montigny-Rapid Symphorinois
13:00Jeunesse Freylangeoise-Aywaille
13:00Herseaux-Havinnes
13:00Nismes-Flavion-Morialmé
13:00FC Tilleur-Racing Vaux
14:00Diksmuide-Anzegem
14:00Wevelgem City-Obigies
14:00Oostkamp-RC Lauwe
14:00Tournai-Racing Waregem
14:00Eendracht Wervik-Eendracht Aalter
14:00Roeselare Daisel-Blankenberge
14:00Jong Zulte-Voorwaarts Zwevezele II
14:00TSC Proven-Lauwe
14:00Denderhoutem-Eeklo Meetjesland
14:00Ardennen-Voorde Appelterre
14:00FC Lebbeke-Latem
14:00Elene-Grotenberge-Haasdonk
14:00VW Hamme-Wambeek
14:00Sint-Niklase-Eendracht Zele
14:00Sint-Denijs Sport-Lochristi
14:00Galmaarden-Jong Lede
14:00Olympic Burst-Erpe-Mere United
14:00Hornu-Ostiches
14:00Morlanwelz-SG-Tertre-Hautrage
14:00Belœil-AFC Evere
14:00Renaissance Mons 44-BX Brussels
14:00Genappe-Ixelles
14:00Harchies-Bernissart-Nivellois
14:00Entité Manageoise-Hoeilaart
14:00Crossing Schaerbeek-Union Lasne-Ohain
14:00Rhodienne-De Hoek-Etterbeek
14:00Braine-Léopold
14:00Binche-Vacresse
14:00Wolvertem Merchtem-Wemmel
14:00Ranst-Willebroekse
14:00Stade Everois-K. Kontich
14:00Excelsior Mariaburg-Herent
14:00Standaard Meerbeek-VC Groot Dilbeek
14:00Sint-Jozef Londerzeel-Eppegem
14:00Sint-Job-Grimbergen
14:00Bertem-Leefdaal-Kosova Schaerbeek
14:00Broechem-Saint-Josse
14:00Bornem-Berchem Sport II
14:00Sporting Bruxelles-Kruibeke
14:00Rupelmonde-Rapid Leest
14:00Andennais-Gosselies Sports
14:00Meux II-Onhaye
14:00Jeunesse Tamines-Malonne
14:00Excelsior Zedelgem-Wielsbeke
14:00Aische-Arquet
14:00Erpion-Linden
14:00Courcelles-Walcourt
14:00Jodoigne-Montignies
14:00Crossing Vissenaken-Rhisnes
14:00Mormont-Saint-Louis-Saint-Léger
14:00Hoboken-Schelle Sport
14:00Sprimont II-Rochefort
14:00Bastogne-Meix-Devant-Virton
14:00Tenneville Sports-Vaux-Noville
14:00Gouvy-Messancy
14:00Wanze / Bas-Oha-Chevetogne
14:00JS Fizoise-Sprimont
14:00Arlon-FC Bercheux
14:00Ster-Francorchamps II-Huccorgne
14:00Huy-Melreux
14:00Berg en Dal-Vorselaar
14:00Waanrode-Sint-Lenaarts
14:00Nijlen-Noordstar Noorderwijk
14:00Diest-Sport Koersel
14:00Herstal-Elsautoise
14:00Oostduinkerke-Estaimbourg
14:00Bregel Sport-Stade Disonais
14:00Trois Frontieres-Aubel II
14:00Rechain-Schoonbeek-Beverst
14:00Raeren-Eynatten-Hombourg
14:00Wellen-Sart-Tilman
14:00Rutten-Eendracht Maasmechelen
14:00Entente Blegnytoise II-Richelle United
14:00Espoir Minerois-Kabouters Opglabbeek
14:00Eendracht Henis-Gravelo
14:00Aubel-Weerstand Koersel
14:00SLW Maaseik-Zepperen-Brustem
14:00Grimbie-Eendracht Termien
14:00Beringen-Wezel
14:00Excelsior Mariakerke-Dendermonde
14:00Hoegaarden-Outgaarden-Bossiere
15:00Munkzwalm-HO Kalken
16:00Stade Bierbeek-Union Namur
16:00Lille-Oud-Turnhout
Bělorusko - Premier League
15:45Slutsk-Dinamo Minsk
Bělorusko - 1. Division
14:00Volna-Dnepr Mogilev
16:00Orsha-Lokomotiv Gomel
Bosna a Hercegovina - Premijer Liga
OdložBorac Banja Luka-Tuzla City
19:00Siroki Brijeg-Radnik Bijeljina
Bulharsko - First League
17:15Lokomotiv Sofia 1929-Lokomotiv Plovdiv
OdložArda-CSKA Sofia
Česká Republika - 3. liga
08:00Příbram II-Povltava FA
08:15Admira Praha-Slavia Praha II
08:15Hradec Králové II-Mladá Boleslav II
08:15Chlumec nad Cidlinou-Jablonec II
08:15Pardubice II-Sokol Brozany
08:15Uničov-Vysočina Jihlava II
08:15Sigma Olomouc II-Baník Ostrava II
08:30Slavia Karlovy Vary-Sokol Hostouň
08:30Zlín II-Vrchovina
15:00Sokol Zápy-Dukla Praha II
Česká Republika - FNL
08:30Sparta Praha II-Prostějov
15:00Varnsdorf-Viktoria Žižkov
15:00Vlašim-Chrudim
18:00Zbrojovka Brno-Opava
Česká Republika - Czech Liga
14:00Slovacko-České Budějovice
14:00Baník Ostrava-Zlín
17:00Bohemians 1905-Viktoria Plzen
Chorvatsko - 1. HNL
16:55Hajduk Split-Šibenik
19:00Dinamo Zagreb-Rijeka
19:00Osijek-Slaven Koprivnica
Dánsko - Superliga
12:00AGF-Randers
12:00Silkeborg-AaB
14:00Vejle-Brøndby
16:00OB-FC Copenhagen
Dánsko - 1st Division
12:00HB Køge-Hvidovre
13:00Nykøbing-Fredericia
Estonsko - Meistriliiga
12:00Nõmme Kalju-Legion
16:00Trans-FCI Levadia
Finsko - Ykkönen
15:00Gnistan-RoPS
15:30Jaro-KPV
15:30MuSa-EIF
Finsko - Kakkonen
14:00KaaPo-TPV
15:00KuFu-98-NJS
15:30GrIFK-PIF
15:30Kraft-OTP
15:30Kiffen-KäPa
Francie - Trophée des Champions
18:00Lille-PSG
Kazachstán - Cup
12:00Maqtaaral-Tobol
12:00Zhetysu-Kaspiy
13:00Akzhayik-Astana
15:00SDYuShOR 8-Shakhter Karagandy
15:00Ordabasy-Kyzyl-Zhar
Litva - A Lyga
14:00Riteriai-Dainava
OdložZalgiris-Panevezys
Lotyšsko - Virsliga
UdělenaNoah Jūrmala0 - 3Liepaja
17:00Rigas FS-Metta / LU
Maďarsko - NB II
15:30III. Kerületi TUE-Budafoki MTE
15:30Nyíregyháza Spartacus-Dorogi
17:00Csákvári TK-Diósgyőr
17:00Békéscsaba-Szeged-Csanád
17:00Győri ETO-Tiszakécske
17:00Szolnoki MÁV-Szentlőrinc SE
17:00Kecskeméti TE-Budaörs
17:00Siófok-Soroksár SC
17:00Vasas-Ajka
Maďarsko - NB I
15:45Zalaegerszegi TE-Fehervar
18:00Ujpest-Puskas
Moldavsko - Divizia Nationala
15:00Zimbru-Milsami
17:00Petrocub-Sfîntul Gheorghe
Německo - 2. Bundesliga
11:30Holstein Kiel-Schalke 04
11:30Hamburg-Dynamo Dresden
11:30Erzgebirge Aue-St. Pauli
Německo - Regionalliga
11:00Germania Halberstadt-Luckenwalde
11:00Eilenburg-BFC Dynamo
11:00Altglienicke-Auerbach
12:05ZFC Meuselwitz-Chemie Leipzig
Německo - Oberliga
16:001860 München II-Ingolstadt II
Německo - 3. Liga
11:00Türkgücü München-Hallescher FC
12:00Eintracht Braunschweig-Viktoria Berlin
Norsko - NM Cupen
11:00Nardo-Stjørdals-Blink
12:00Fana-Brann
12:00Alta-Tromsø
13:00Eidsvold-Raufoss
13:00Fløy-Flekkerøy-Jerv
14:00Djerv-Viking
14:00Ullern-Valerenga
14:00Hødd-Molde
14:00Levanger-Ranheim
14:15Skeid-Lillestrøm
16:00Åkra-Sandnes Ulf
16:00Tiller-Kristiansund
16:00Moss-Fredrikstad
16:00Nordstrand-Sarpsborg 08
16:00Kjelsås-Grorud
16:00IF Ready-Strømsgodset
16:00Ullensaker / Kisa-Stabæk
16:00Notodden-Mjøndalen
16:00IF Fram-Odd
16:00Arendal-Sandefjord
16:00Orkla-Rosenborg
16:00Junkeren-Bodø / Glimt
17:00Fyllingsdalen-Øygarden
Polsko - Ekstraklasa
13:00Warta Poznań-Pogon Szczecin
15:30Cracovia-Slask Wroclaw
18:00Jagiellonia Białystok-Rakow Czestochowa
Polsko - I Liga
10:40Widzew Łódź-Sandecja Nowy Sącz
13:00Górnik Polkowice-Podbeskidzie
16:00Stomil Olsztyn-Chrobry Głogów
Portugalsko - Taça da Liga
10:00Estrela-Penafiel
13:00Famalicão-Estoril
14:30Farense-Santa Clara
16:00Sporting Covilhã-Mafra
16:00Arouca-Rio Ave
17:00Casa Pia-Vitoria Guimaraes
19:30Boavista-Portimonense
Rakousko - Regionalliga
09:00FC Egg-Rotenberg
14:00Wolfurt-Rot-Weiß Rankweil
15:00Austria Lustenau II-Hohenems
15:30Wörgl-Fügen
16:00Kuchl-Anif
Rakousko - Bundesliga
15:00Austria Vienna-Swarovski Tirol
15:00Wolfsberger AC-Sturm Graz
15:00Salzburg-Ried
Rumunsko - Liga II
09:00Brașov Steagul Renaște-Viitorul P. Târgu Jiu
Rumunsko - Liga I
16:15Universitatea Craiova-Botoşani
19:00UTA Arad-FCSB
Rusko - Premier League
14:30Ural-Nizhny Novgorod
17:00Rostov-Zenit
17:00Krasnodar-Khimki
Skotsko - Premiership
14:00Aberdeen-Dundee United
15:30Motherwell-Hibernian
Slovensko - Pohár
15:00Spartak Kvasov-Beluša
15:00Partizan Precin-Považská Bystrica
15:00Nafta Gbely-Spartak Myjava
15:00Solcany-Tovarniky
15:00Lipova-Druzstevnik Trstice
15:00Trencianske Stankovce-Lednické Rovne
15:00Velke Zaluzie-Blava
Slovensko - Super Liga
16:00Senica-Spartak Trnava
16:00Zlaté Moravce-Zilina
16:00DAC-Liptovský Mikuláš
Slovinsko - 2. SNL
15:30Nafta-Krško
15:30NŠ Drava-Beltinci
Slovinsko - 1. SNL
15:00Domzale-Tabor Sežana
18:15Olimpija-Maribor
Srbsko - Super Liga
OdložMladost Lučani-Vojvodina
16:55Cukaricki-Metalac GM
19:00Partizan-Voždovac
Švédsko - Superettan
15:00Falkenberg-Norrby
15:00Västerås SK-Landskrona
Švédsko - Allsvenskan
13:00Djurgården-Häcken
15:30Kalmar-Mjällby
15:30Östersunds FK-Hammarby
Švýcarsko - Super League
12:15St. Gallen-Luzern
14:30Basel-Sion
14:30Servette-Lugano
Švýcarsko - Challenge League
12:15Vaduz-Neuchâtel Xamax
Ukrajina - Premier League
14:00Mariupol'-Desna
16:30Dinamo Kiev-Veres Rivne
16:30Vorskla-Rukh Vynnyky
Ukrajina - Persha Liga
14:00Kryvbas KR-Nyva Ternopil
OdložObolon' Kyiv-Alians Lypova Dolyna
15:45FK Metalist Kharkiv-Uzhhorod

Fotbalová skóre a živé výsledky dnešních zápasů po Evropě. Kompletní seznam utkání a výsledků z celého světa je k dispozici v sekci fotbalových výsledků na SoccerStats247. Dnes, 01-08-2021, můžete sledovat zápasy z několika fotbalových turnajů, zjistit konečné výsledky i fotbalová skóre živě. Zatímco se snažíme poskytovat tuto službu v reálném čase, živé výsledky mohou mít určité zpoždění v závislosti na konkurenci a umístění každého uživatele, který sekci s živými výsledky navštíví. Výsledky včerejšího zápasu můžete zjistit společně s podrobnostmi o nejlepších hráčích a náhradnících.



Česká Republika Soutěže

V Česká Republika se po celý rok hraje několik fotbalových turnajů. Podívejte se na podrobnosti a tabulky místních mistrovství ve fotbale pod níže uvedenými odkazy:

Czech LigaPohár

Fotbalové Novinky